Dveře

V naší nabíce najdete kompletní produktovou řadu vnitřních dveří českého výrobce Sapeli. Vsázíme na opravdu kvalitní produkty, které si v základních variantách můžete prohlédnout i zde. Český výrobce je zárukou vysoké kvality a maximálního servisu, který jsme pro Vás schopni zajistit. 

Mimo to u nás najdete i speciální řadu otočných dveří Batente.

Sapeli

Sapeli je ryze českou firmou, která Vám kromě tradice nabízí i bezkonkurenční šíři sortimentu dýhovaných dveří. Tato nabídka, která je doplněna i o sortiment dveří laminátových, foliovaných a profilovaných, zcela jistě uspokojí každého zákazníka.


Nabídka produktů >>

Sapeli

Otočné dveře Battente

Nová řada SYNTESIS® LINE od firmy Eclisse nabízí otočné dveře bez obložek, zárubní, kabelů i rámů. Dveře díky tomu splývají se zdí, ničím neruší, naopak vynikají svojí nenápadností. Jsou v interiéru méně výrazné a umožňují být plátnem pro kreativitu stejně jako je například zeď.


Nabídka produktů >>

Otočné dveře Battente

Otočné celoskleněné dveře

Celoskleněné dveře vykouzlí každému interiéru neopakovatelnou atmosféru v podobě nadčasového funkčního prvku. Použité kalené sklo je zárukou jejich vysoké kvality, tvrdosti a užitkovosti. Pevnost kaleného skla umožňuje jakékoli jeho dekorování. Ve svém sortimentu nabízí široký výběr plochých a ornamentních skel, ale výjimkou nejsou ani skla ornamentní na přání zákazníků.


Nabídka produktů >>

Otočné celoskleněné dveře

Kyvné a otočné celoskleněné dveře

Celoskleněné kyvné dveře umožňují oboustranné otevírání a tím nabízí širokou škálu možností ve svém variabilním provedení. Jednokřídlé a dvoukřídlé dveře s bočním světlíkem či nadsvětlíkem nebo kombinace obojího vytvoří zajímavý prvek v interiéru, který opticky prostor oddělí v podobě celoprosklené stěny. Dveře jsou kotveny na boční světlík a nadsvětlík panty PT.


Nabídka produktů >>

Kyvné a otočné celoskleněné dveře

Posuvné celoskleňené dveře

Posuvné celoskleněné dveře dodají nejen velmi zajímavý design, ale i lehkost a vzdušnost danému interiéru. K přednostem těchto systémů patří oproti klasickým otočným dveřím v první řadě vzniklá úspora místa. Velice nevšedně pak působí kombinace posuvných dveří a bočního celoskleněného světlíku, před který se dveře zasouvají.


Nabídka produktů >>

Posuvné celoskleňené dveře

Posuvné dřevěné dveře

Posuvné dveře na stěnu jsou jednoduchým řešením, které nevyžaduje stavební zásah.


Nabídka produktů >>

Posuvné dřevěné dveře

Poptávkový formulář