Služby pro realizaci interiéru na klíč

Výběr správných produktů může být ta poslední práce, kterou na rekonstrukci bytu či domu musíte provést. Stačí nám říci. Kompletní postup realizace stavby i úpravy je v Grado Praha k dispozici jako ucelená služba. Získáte tak vše od návrhu, přes produkty až po stavební práce a instalace.

2. Designové poradenství

Estetické hledisko je samozřejmě také důležité, především pak ve vlastním domově. Pomůžeme Vám navrhnout koncept interiéru přesně dle Vaších potřeb. Sladíme Vám interiér a vyřešíme funkčnost interiérových prvků tak, aby byly ne jen vizuálně přitažlivé, ale aby měly co možná nejdelší dobu trvání a praktičnost. Výhodou je také možnost úzké spolupráce s architektem, čímž se zamezí jakýmkoliv stavebním problémům1.

3. Vizualizace koupelen a dveří

Dovolte nám aby jsme Vás posunuli v čase. Dáme Vám možnost projít vybranými dveřmi do Vaší budoucí koupelny již nyní. Zároveň Vám poradíme s uspořádáním zařizovacích předmětů a vhodnou skladbou obkladů a dlažeb. Na přání Vám také vytvoříme celkovou vizualizaci Vašeho interiéru.

4. Stavební práce a technologické rozvody

Na přání klienta realizujeme kompletně celý interiér a to od hrubých prací, jako je zedničina a technologické rozvody, přes podlahy, kuchyň, dveře, schody, zábradlí, sprchové zařízení až po truhlářský zpracovaný nábytek na míru. Samozřejmostí je stavební dozor nad průběhem realizace interiéru.

realizace

Poptávkový formulář